Szkolenia


Gotowy przejść na wyższy poziom?

Pomaganie pacjentom jest naszą pasją tak samo jak pomaganie fizjoterapeutom! Pasja, która w połączeniu z z ugruntowaną wiedzą wpływa na wykształcenie najlepszych specjalistów w kraju!

Czym jest terapia manualna?

Polega na diagnozowaniu jak i leczeniu dysfunkcji w obrębie tkanek miękkich, stawów oraz narządów wewnętrznych ludzkiego ciała. Na szkoleniu dowiesz się jak wykorzystywane są techniki manualne takie jaki manipulacje, mobilizacje, techniki powięziowo-mięśniowe oraz jak wpływają na systemy mięśniowo-powięziowy, nerwowy, naczyniowy i trzewny.

Ucz się od najlepszych

Skorzystaj z wiedzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Łatwy kontakt

Możesz napisać do nas przez formularz kontaktowy, odezwać się na Facebooku lub po prostu zadzwonić. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Napisz

Akademia Terapii Manualnej

Współpracujemy z Akademią Terapii Manualnej, dzięki czemu prowadzone przez nas Kursy Terapii Manualnej obejmują szczegółową anatomię palpacyjną kliniczną, diagnostykę różnicową wykluczającą oraz propozycje zastosowania terapii manualnej w leczeniu dysfunkcji narządów ruchu.

akademiatm.pl

Program kursu

Moduł I

Obejmuje zagadnienia i praktykę z zakresu odcinka lędźwiowego kręgosłupa, miednicy, biodra, uda oraz kliniczne aspekty układu moczowo-płciowego.

Moduł II

Obejmuje zagadnienia i praktykę z zakresu kolana, stopy. Neurologia kliniczna cz. 1.

Moduł III

Obejmuje zagadnienia i praktykę z zakresu odcinka piersiowego kręgosłupa, żebra i obręczy barkowej, a także kliniczne aspekty układu sercowo-naczyniowego i oddechowego.

Moduł IV

Obejmuje zagadnienia i praktykę z zakresu odcinka szyjnego kręgosłupa. Kliniczne aspekty układu pokarmowego. Neurologia kliniczna cz 2.

Moduł V

Obejmuje zagadnienia i praktykę z zakresu ramienia, łokcia, przedramienia i nadgarstka.

Jesteś w dobrych rękach

Każdą grupą kursantów (21 osób) opiekuje się 2 wykładowców, dzięki czemu otrzymasz fachową pomoc i poradę na bieżąco, by zdobyć kompetencje na najwyższym poziomie, nic Ci nie umknie :)

Jeśli jest taka potrzeba, zawsze ponownie objaśniamy stosowane techniki.