O nas

Centrum rehabilitacji i osteopatii Neuron to klinika, która działa nieprzerwanie od 1997 roku. Jest to nowoczesne Centrum które skupia w sobie wykwalifikowaną kadrę specjalistów z zakresu Osteopatii i fizjoterapii, którzy wykonują swoje zabiegi na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest niesienie pomocy Pacjentom w formie leczenia, przywracanie im sprawności oraz zwiększanie wśród nich świadomości na temat ich ciała oraz jego ograniczeń. Chcemy aby każdy Pacjent, który odwiedza nasz gabinet mógł żyć bez bólu oraz innych ograniczeń, które utrudniają mu codzienne
funkcjonowanie.

Jako Terapeuci nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje w formie studiów podyplomowych lub szkoleń u polskich i zagranicznych specjalistów. Każdy z nas posiada inny obszar zainteresowań, dzięki czemu nasz zespól jest kompletny. Pracujemy z najmniejszymi Pacjentami oraz dorosłymi, z kobietami w ciąży oraz połogu, ze sportowcami oraz Pacjentami po wypadkach czy chorobami neurologicznymi. W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę z zakresu medycyny osteopatycznej, fizjoterapii oraz rehabilitacji.

Te nowoczesne metody diagnozowania oraz leczenia opierają się na całościowym podejściu do Pacjenta dlatego również każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie.

Centrum Rehabilitacji i Osteopatii oferuje pełen zakres usług z dziedziny pediatrii, ortopedii, reumatologii oraz neurologii z zakresu osteopatii i fizjoterapaii.

Komu pomagamy?

Oferujemy profesjonalną opiekę pacjentom w każdym wieku! Zdobyte przez niemal 20 lat doświadczenie pozwala nam pomagać dorosłym, 
dzieciom,
a także niemowlętom w rozmaitych schorzeniach i problemach zdrowotnych.

Jak pomagamy?

W trosce o dobro pacjenta, leczymy za pomocą terapii sprawdzonych i udoskonalanych przez lata. Terapii, które pokazały jak pozytywny wpływ mają na zdrowie pacjenta oraz brak efektów ubocznych.

Czego możesz oczekiwać od Centrum Neuron?

Wieloletnie doświadczenie

Każdy pacjent jest przez nas otaczany taką samą, profesjonalną opieką, a doświadczenie zdobyte przez lata gwarantuje efekty

Sprawdzone metody

Nasi terapeuci specjalizują się w metodach, które pokazały swoją skuteczność i szybkość poprawy zdrowia.

Profesjonalne podejście

Centrum Neuron jest nieustannie polecane przez grono zadowolonych pacjentów.