Nasi terapeci

Neuron zdjecie grupowe
wlodzimierz_ciepala

Włodzimierz Ciepała

Ciekawość świata i ludzi, a w szczególności tego, jak działa człowiek, przyciągnęła mnie do zawodu fizjoterapeuty. Cały czas staram się zgłębiać tajemnice ludzkiego ciała i umysłu tak by jak najlepiej umieć pomóc moim Pacjentom. W życiu prywatnym poświęcam czas na sport, uwielbiam jeździć na rowerze.

joanna-ciepala

Joanna Strój – Ciepała

Rehabilitacja dzieci i młodzieży to moja pasja zawodowa. Dużo czasu poświęcam na zgłębianie wiedzy z tego zakresu. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. 

Michal_Ciepala

Michał Ciepała

Praca jako fizjoterapeuta i osteopata jest moją pasją. Od dziecka czułem do tego powołanie i dążyłem by się w tym rozwijać. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, nie traktuje nikogo powierzchownie. Zawsze skupiam się by znaleść przyczynę problemu, dokładnie ją wytłumaczyć Pacjentowi oraz dać mu opowiednie zalecenia.

Katarzyna Ciepala

Katarzyna Ciepała

Jestem absolwentką studiów fizjoterapeutycznych Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moim największym zawodowym zainteresowaniem są dzieci w każdym wieku. Dzięki doświadczeniu w pracy z niemowlętami w ich pierwszym roku życia, nauczę jak poprawnie pielęgnować dziecko…

Barbara Ciepała

Studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Obecnie w
Centrum pracuje w rejestracji, a popołudniami pomaga prowadzić zajęcia grupowe dla dzieci
szkolnych i przedszkolnych.

Anna Makowska Neuron

Anna Makowska

Z wykształcenia jestem filologiem polskim, logopedką, neurologopedką, instruktorką masażu Shantala, terapeutką ręki oraz neuroterapeutką II stopnia EEG Biofeedback. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.