Nasi terapeci

Neuron zdjecie grupowe
Neuron zdjecie grupowe
wlodzimierz_ciepala

Włodzimierz Ciepała

Ciekawość świata i ludzi, a w szczególności tego, jak działa człowiek, przyciągnęła mnie do zawodu fizjoterapeuty. Cały czas staram się zgłębiać tajemnice ludzkiego ciała i umysłu tak by jak najlepiej umieć pomóc moim Pacjentom. W życiu prywatnym poświęcam czas na sport, uwielbiam jeździć na rowerze.

joanna-ciepala

Joanna Strój – Ciepała

Rehabilitacja dzieci i młodzieży to moja pasja zawodowa. Dużo czasu poświęcam na zgłębianie wiedzy z tego zakresu. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. 

Michal_Ciepala

Michał Ciepała

Praca jako fizjoterapeuta i osteopata jest moją pasją. Od dziecka czułem do tego powołanie i dążyłem by się w tym rozwijać. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, nie traktuje nikogo powierzchownie. Zawsze skupiam się by znaleść przyczynę problemu, dokładnie ją wytłumaczyć Pacjentowi oraz dać mu opowiednie zalecenia.

Barbara Ciepała

 

jagoda_lewartowska

Jagoda Lewartowska

Jestem absolwentką AWF w Katowicach od lipca 2012 roku. W międzyczasie odbyłam liczne kursy i szkolenia, które dostarczyły mi  narzędzi podczas prowadzonej terapii. Efekty z prowadzonej sesji przynoszą mi dużą przyjemność i satysfakcję. Mało tego wzbudzają zapał do dalszej pracy i szkoleń. 

Katarzyna Ciepała

Jestem absolwentką studiów fizjoterapeutycznych Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moim największym zawodowym zainteresowaniem są dzieci w każdym wieku. Dzięki doświadczeniu w pracy z niemowlętami w ich pierwszym roku życia, nauczę jak poprawnie pielęgnować dziecko…