Fizjoterapia neurologiczna

O terapii

Terapia ukierunkowana jest na poprawę stanu Pacjentów dotkniętych udarami, urazami czaszkowo-mózgowymi i innymi schorzeniami neurologicznymi, takimi jak stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona. Przywrócenie pacjentowi funkcji, które zostały utracone w wyniku choroby to główny cel rehabilitacji.
Gdy powrót do pełnej sprawności nie jest możliwy, rehabilitant uczy Pacjenta strategii ruchowych, które pomagają w czynnościach codziennych mimo niepełnosprawności. Dalszym procesem leczenia, kluczowa jest akceptacja ograniczeń wynikających z choroby. Ważnym punktem w rehabilitacji jest również utrzymanie funkcji mózgu, które nie uległy uszkodzeniu, co pomaga zapobiegać pogorszeniu się stanu Pacjenta.

Rehabilitacja neurologiczna<br />

Rehabilitacja w Centrum Neuron

W  rehabilitacji skupiamy się na ograniczaniu skutków choroby, zapobieganiu jej nawrotom i postępowi. Kluczowe jest w tym samym czasie usuwanie dolegliwości oraz przywrócenie Pacjentowi jak największej sprawności. Dzięki poddaniu się terapii, codzienne czynności nie są dla Pacjentów aż tak dużym wyzwaniem. W Centrum Neuron kładziemy również nacisk na odzyskanie równowagi psychicznej i osiągnięcie niezależności w życiu codziennym.

Oferujemy fachową pomoc w przypadku

Udar mózgu - Neuron Rehabilitacja

Udarów mózgu

urazy wilonarzadowe - neuron rehanbilitacja

Urazów wielonarządowych

urazy czaskowo - mózgowe - neuron rehabilitacja

Urazów czaszkowo-mózgowych

rdzen kręgowy - neuron rehabilitacja

Urazów rdzenia kręgowego

Parkinson - neuron rehabilitacja

Choroby Parkinsona i innych

wlodzimierz_ciepala

Masz dodatkowe pytania?

Poddanie się terapii to indywidualny wybór, który należy podjąć świadomie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Skontaktuj się z nami. 

Umów się już dzisiaj. 

Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc. Już podczas rozmowy telefonicznej nasz personel pokieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. 

Zadzwoń tel. 660 088 246

Telefon

Addres

ul. Powstańców 1863 r. 33a.
32-200 Miechów

Bądź z nami w kontakcie.