Fizjoterapia pediatryczna

Bobath - neruon rehabilitacja
Rehabilitacja w zaburzeniach ruchowych niemowląt metodą NDT-Bobath
Czym jest NDT Bobath? Metoda ta jest stosowana na całym świecie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Usprawnianie według tej metody może pomóc dziecku we wszechstronnym rozwoju, by mogło ono uzyskać możliwie największą niezależność w życiu…

Rehabilitacja dzieci z zaburzeniami obszaru urogenitalnego i anorektalnego

Na czym polega? Zaburzenia funkcjonalne obszaru miednicy u twojego dziecka mogły zostać nabyte lub mieć charakter wrodzony. Terapia pozwala rozpoznać i zastosować skuteczne strategie w leczeniu schorzeń w obrębie miednicy.

Osteopatia dla dorosłych - neueron
Rehabilitacja w zaburzeniach ruchowych niemowląt metodą NDT-Bobath
Terapia wad postawy i skolioz Skolioza to jednostka chorobowa dotycząca zmian w całym organizmie: w układzie ruchu, mięśniach, powięziach oraz w całym systemie nerwowym. Korekcja takich zmian w ustroju wymaga dobrze dobranej, indywidualnie dobranej terapii.

Terapia i diagnoza integracji sensorycznej

Czym jest Integracja sensoryczna? Jest to proces, który organizuje informacje płynące do mózgu z różnych zmysłów: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi. To właśnie dzięki temu procesowi nasze napięcie mięśniowe jest prawidłowe…

Osteopatia dla dorosłych - neueron

Indywidualna Stymulacja Słuchu (IAS)

Indywidualna Stymulacja Słuchu (IAS) dr K. Johansena ma na celu poprawę przetwarzania bodźców słuchowych. Przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych z trudnościami w słuchaniu, mówieniu i pisaniu. Metoda ta stosowana jest obecnie na całym świecie, cieszy się uznaniem w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Skandynawii i krajach Ameryki Północnej.

PNF – torowanie proprioceptywne
Metoda INPP

Metoda INPP

Metoda INPP dedykowana jest dla osób, u których stwierdza się symptomy Niedojrzałości Neuromotorycznej , czyli nagromadzenia przetrwałych odruchów pierwotnych powyżej 6-12 msc życia lub brak występowania niedojrzałych odruchów posturalnych powyżej 3,5 rż. Terapia INPP polega na realizowaniu indywidualnego programu ćwiczeń dobranych przez terapeutę na podstawienie wcześniejszej diagnozy.

Trójpłaszczyznowa terapia manualna stóp

Jak działa terapia? Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych jest oparta na funkcjonalnym rozwoju stopy w pierwszym roku życia dziecka oraz na zasadach terapii manualnej.
Trójpłaszczyznowa terapia manualna stóp

Skontaktuj się z nami. 

Umów się już dzisiaj. 

Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc. Już podczas rozmowy telefonicznej nasz personel pokieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. 

Zadzwoń tel. 660 088 246

Telefon

Addres

ul. Powstańców 1863 r. 33a.
32-200 Miechów

Bądź z nami w kontakcie.